Ogura Keitaro
RATHMORE

Nechť je tvá duše spasena, nebohý Aisee.

Základní informace

Jméno: Ogura Keitaro

Alias: vážnej ksicht (od Tsuru)

Druh: Aisee

Pohlaví: muž

Věk: 17 let

Krevní skupina: AB

Vztahy: Yozo (Master)

Datum narození: 11. října

Status: naživu

Pozice v agentuře: Aisee

Zbraň: telekineze

Debut: Kontrakt první - Ogura Aisee Agency

Podrobnější informace

POZOR!!! Může obsahovat SPOILERY!!! 

Vzhled: 

Keitarovo oblečení je v celku prosté. Bílá košile a černé kalhoty nezní zrovna jako nejoriginálnější outfit. Ovšem Keirarova košile sahá až k chlapcovým kolenům, přičemž od pasu dolů se dělí na tenké proužky látky. Čokoládově hnědé kadeře se vlní jako dým a rozpuštěné mu sahají po ramena, i když je velmi často nosí spíše vyčesané nahoru do culíku. Světle hnědé oči v jeho tváři trochu zanikají, i tak se však dokáží na člověka dívat pohledem, který není ani trochu příjemný.

Osobnost: 

Keitaro toho příliš nenamluví. Což ovšem není způsobeno tím, že by byl nespolečenský jako třeba Atsuta, ale spíš tím, že většinou nemá, co říct. Už od prvního pohledu působí velmi inteligentním dojmem a také skutečně inteligentním chlapcem je. Proto nemá potřebu se k jistým tématům, především k těm, které nadhazuje Tsuru, vyjadřovat. Velmi dbá na dodržování pravidel, které však striktně nevyžaduje od ostatních.

Minulost: 

Keitarova rodina nikdy příliš nevěřila v moderní technologie a kladla důraz na starou japonskou minulost, která je též živila. Keitaro byl poslušný chlapec, který se vždy choval tak, jak si jeho otec přál a snažil se jednat v souladu s otcovými názory. Proto také věřil, že má povinnost zachovat si čest svým samurajských předků, což ho jednoho dne dostalo do maléru. Ze školy domů to měl daleko, ale jeho rodina neuznávala, auta, autobusy, vlaky ani jiné moderní dopravní prostředky. Proto chodíval hoch vždy domů pěšky. Toho dne šel zase domů, když uslyšel z jedné odlehlé uličky ženský křik. Jakožto pravý válečník se samozřejmě běžel podívat, co se stalo. V uličce našel ženu, kterou právě znásilňoval nějaký odporný smrdutý chlap. Rozhodl se, že musí ženu zachránit. Aniž by to otec věděl, nosíval s sebou do školy katanu a tak tasil proti muži. Nevyrovnaný souboj přerušil příjezd policie, kterou zavolala žena, která z místa činu utekla. Keitaro oslepen světly policejního vozu ztratil pozornost, v tu chvíli mu násilník vyrazil meč z ruky, popadl jej a utíkal pryč. Policistům se nepodařilo je dostihnout. Keitaro se dostal do násilníkova úkrytu v lese, kde zaplatil za to, že jej vyrušil z jeho radovánek tak, že musel nahradit původní oběť. Tato událost Keitara zlomila. Cítil, že jeho čest byla pošpiněna a přál si jen poctivou samurajskou sebevraždu. V tu chvíli se otevřely dveře a vešel muž s cylindrem, kterého Keitaro předtím nikdy neviděl. Tento muž mu nabídl, že ho odtamtud dostane a pomůže očistit jeho čest, pokud mu přísahá věrnost. Keitaro nemohl něž na podmínky přistoupit...